Fjalë Kyçe

Angela zbulon më shumë se ç’duhet në këtë foto

Angela zbulon më shumë se ç’duhet në këtë foto

Angela Martini provokoi keq ndjekësit me paraqitjen e radhës.

Angela Martini është goxha aktive në rrjete sociale, në të cilat shfaqet shumë atraktive.

Modelja së fundi ka publikuar një foto, në të cilën u shfaq e veshur me një fustan të gjatë, të hapur tek gjoksi dhe këmba.

Fustani ishte aq i hapur tek këmba saqë e ‘rrezikoi’ modelen me zbulimin e pjesëve intime.

Megjithatë, Angela dukej në formë shumë të mirë, ashtu si edhe në paraqitjet e tjera.