Fjalë Kyçe

Anita feston ditëlindjen, kaq vite mbush sot bashkëshortja e Ramush Haradinaj

Anita feston ditëlindjen, kaq vite mbush sot bashkëshortja e Ramush Haradinaj

Moderatorja e njohur shqiptare, Anita Haradinaj, feston sot ditëlindjen, e në këtë ditë të veçantë nuk kanë munguar as urimet e shumta nga miq e familjarë dhe një pjesë të tyre ajo i ka bërë publike në profilin e saj në Instagram.

Bashkëshortja e Ramush Haradinaj feston 41 vjetorin e lindjes edhe pse paraqitja e saj tregon disa vite më pak.