Fjalë Kyçe

Anita Haradinaj e ‘ndez’ atmosferën në dasmën e Gresa Behlulit

Anita Haradinaj e ‘ndez’ atmosferën në dasmën e Gresa Behlulit

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj dhe bashkëshortja e tij Anita, janë në mesin e të ftuarve në dasmën e sontme.

Gresa Behluli po kurorëzon dashurinë me martesë me Lulzim Ibrahimin, ndërsa kanë organizuar dasmë madhështore, shkruan lajmi.net.

Në një video që Anita ka publikuar në rrjete sociale, shihet teksa po vallëzonte bashkë me Silvana Braçen.

Në sfond po dëgjohej duke kënduar Naim Abazi, ndërsa atmosfera ishte në maksimum.

Shikojeni videon e mëposhtme për të parë atmosferën që po mbretëron në dasmë.