Fjalë Kyçe

Anita Haradinaj zgjedh fjalët më të ëmbla për ta uruar të birin për ditëlindje

Anita Haradinaj zgjedh fjalët më të ëmbla për ta uruar të birin për ditëlindje

Sot është një ditë e veçantë për familjen e Ramushit dhe Anitës.

Anita dhe Ramush Haradinaj kanë disa vite që janë martuar dhe tashmë çifti ka tre fëmijë, dy djem dhe një vajzë, shkruan lajmi.net.

Djali i tyre i vogël Trimi feston ditëlindjen, dhe për këtë datë të veçantë nëna e tij i ka kushtuar fjalët më të ëmbla dhe i ka shoqëruar me një fotografi në Instagram.

“Jeta jem, dashni Ti, Shpirt i Shpirtit tim! Nuk di ku te gjej fjale me te uru ty por di te t’them Paq jeten e bardhe e te ndritur ashtu siç ke zemren, paq buzeqeshjen si rreze dielli deri ne pafundesi, paq fatin e lehte e te bukur si shpirtin! Te dua pakufi!! Gezuar Ditelindja o Jete!!!”, ka shkruar Anita Haradinaj.