Fjalë Kyçe

Anxhela Peristeri dhe Sinan Vllasaliu publikojnë bashkëpunimin “Ata”

Anxhela Peristeri dhe Sinan Vllasaliu publikojnë bashkëpunimin “Ata”

Anxhela Peristeri dhe Sinan Vllasaliu e kanë publikuar bashkëpunimin e tyre.
Dy këngëtarët e njohur shqiptar, Anxhela Peristeri dhe Sinan Vllasaliu i kanë bashkuar idetë për projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net.“Ata” titullohet kënga e cila vjen e realizuar edhe me videoklip. Tekstin e ka shkruar Filloreta Raçi, kurse për muzikën është përkujdesur Kledi Bahiti, një nga bashkëpuntorët më të afërt të Fifit.
I NGJAJSHËM
ANXHELA PERISTERI DHE SINAN VLLASALIU VIJNË ME NJË DUETKënga flet për një dashuri të humbur.