Fjalë Kyçe

Anxhelina Hadërgjonaj provokon me dekoltenë e hapur e veshur në të zeza

Anxhelina Hadërgjonaj provokon me dekoltenë e hapur e veshur në të zeza

Është njëra nga vajzat e këngëtareve më të përfolura në showbizzin shqiptar.

Vajza e Albërie Hadërgjonajt, Anxhelina tërheq gjithnjë vëmendje sa herë që publikon imazhe në rrjetet sociale, shkruan lajmi.net.

Së fundmi, ajo ka hedhur një imazh në Instagram teksa shfaqet e tëra në të zeza dhe ka të hapur dekoltenë.

Anxhelina tash e një kohë ka paralajmëruar rikthimin e saj në muzikë por ende nuk ka sjell ndonjë projekt të ri.

Megjithatë, projekti i fundit i lansuar me videoklip nga ajo është “Kopje pa kuptim”

https://www.instagram.com/p/Br2serOnI-x/?utm_source=ig_embed