Fjalë Kyçe

Anxhelina me çantë në vlerë 23,500 euro

Anxhelina me çantë në vlerë 23,500 euro

Anxhelina shpenzoi shumë për një çantë.

Anxhelina Hadërgjonaj njihet për paraqitjet e saj, në të cilat vishet nga brendet e njohura, shkruan lajmi.net.

Ajo së fundi publikoi një fotografi, në të cilën shfaqet me këmishë, pantallona prej lëkure dhe çantë të brendit “Hermes”.

Pikërisht ishte çanta e saj që mori vëmendjen, ngase çmimi i saj ishte shumë i lartë dhe kushtonte 23 mijë e 500 euro.

Kujtojmë se Anxhelina së fundi ka udhëtuar për pushime në Dubai, bashkë me kushërirën e saj Beatrix Ramosaj.

https://www.instagram.com/p/CFutYfaHLwC/?utm_source=ig_embed