Fjalë Kyçe

Anxhelina ‘çmend’ ndjekësit, pozon me këmbë të hapura dhe fustan të shkurtër

Anxhelina ‘çmend’ ndjekësit, pozon me këmbë të hapura dhe fustan të shkurtër

Anxhelina Hadërgjonaj duket joshëse në fotot e reja.

Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj e ka dëshmuar se i ka në qejf fotografitë, shkruan lajmi.net.

Kjo vihet re pasi shpesh realizon nga ato profesionale dhe duket si një modele e vërtetë derisa merr poza para aparatit.

Para disa minutash ajo i ka publikuar disa imazhe të reja në të cilat shfaqet e veshur me një fustan të shkurtër i cili ia vë në pah linjat trupore.

Anxhelina nuk është se ka publikuar së fundmi ndonjë këngë të re por publiku e përcjell në rrjete sociale dhe e përkrah vazhdimisht.