Fjalë Kyçe

Anxhelina shfaqet joshëse me dekoltenë e hapur

Anxhelina shfaqet joshëse me dekoltenë e hapur

Anxhelina Hadërgjonaj së fundmi është rikthyer në muzikë.

Bukuroshja kosovare, Anxhelina Hadergjonaj, është mjaft e njohur për linjat trupore që posedon, shkruan lajmi.net.

Ajo paraqitet mjaft me stil në Instagram, ku në një fotografi të fundit shihet e veshur me pantallona bezhë dhe bluzë të kaltër e cila ia thekson gjoksin.

Së fundi ajo ka bërë rikthimin e saj në muzikë me një këngë në gjuhën angleze e cila u pëlqye mjaft shumë nga publiku.

https://www.instagram.com/p/CJ6LqnpHrQa/?utm_source=ig_embed