Fjalë Kyçe

Anxhelina shfaqet pa sytjena në publik

Anxhelina shfaqet pa sytjena në publik

Anxhelina Hadërgjonaj ka pozuar joshëse.

Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj i ka publikuar disa foto të reja në llogarinë e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ajo ka zgjedhur që të pozoi elegante dhe me shumë stil në të zezë ndërsa ka ‘harruar’ të vesh sytjena.

Kujtojmë se edhe Anxhelina edhe Agnesa janë vajzat e këngëtares Arbërie Hadërgjonaj e cila do të këndon në festivalin e këngës në RTSH këtë muaj, ku synon ta përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision.