Fjalë Kyçe

Arbenita e lumtur në krahët e Feros, ja si e quan

Arbenita e lumtur në krahët e Feros, ja si e quan

Arbenita ndau një imazh pranë Feros, madje i dedikoi disa fjalë atij.

Arbenita Ismajli dhe Fero janë ndër çiftet më të komentuara në estradë, shkruan lajmi.net.

Dyshja kohë pas kohe publikojnë fotografi me njëri-tjetrin, ndërsa nuk i kursejnë aspak fjalët përplot dashuri.

Modelja ka postuar së fundi një foto, në të cilën shfaqet në përfaqim të Feros, të cilin e quan “I imi Alles Baba.

Për ndyshe, “Ride or Die” titullohet projekti i fundit muzikor nga Fero, në klipin e së cilit është edhe Arbenita.