Fjalë Kyçe

Arbenita e tepron me grimin, nuk jemi mësuar ta shohim kështu

Arbenita e tepron me grimin, nuk jemi mësuar ta shohim kështu

Arbenita është modelja e njohur shqiptare e cila ka një numër të madh ndjekësish.

Ajo jeton dhe vepron në Londër, më shumë u bë e njohur me lidhjen që e ka me reperin e njohur, Feron, shkruan Gazeta Alo.

Ata si dy të rinj shëtitin dhe kalojnë shumë kohë së bashku edhe përkundër largësisë prapë takohen mjaft shumë duke i dhënë përparësi lidhjes së tyre.

Arbenitën jemi mësuar ta shohim shumë të thjeshtë dhe natyrale mirëpo nuk jemi mësuar ta shohim aq shumë të grimuar saqë duket ndryshe nga natyra e modeles./Gazeta Alo/