Fjalë Kyçe

Arbenita ekspozon këmbët joshëse: Dukem shumë e shijshme

Arbenita ekspozon këmbët joshëse: Dukem shumë e shijshme

Arbenita vuri në plan të parë këmbët seksi në foton e fundit.

Arbenita Ismajli ka ndarë me ndjekësit një tjetër fotografi atraktive, kësaj radhe bardhë e zi, shkruan lajmi.net.

Ajo kishte veshur një bodysuit, në të cilin vuri në plan të parë këmbët joshëse dhe theksonte fizikun e përsosur.

“Dokna shum e ëmbël, Bio bio kaqikat”, është mbishkrimi që Arbenita ia ka lënë fotografisë që e postoi në Instagram.

Kujtojmë se emri i Arbenita Ismajlit u bë i njohur për publikun që nga lidhja e saj me reperin Fero.