Fjalë Kyçe

Arbenita këtë këngëtare e quan mbretëreshë

Arbenita këtë këngëtare e quan mbretëreshë

Arbenita ka një simpati të veçante ndaj këngëtares me famë botërore.

Modelja Arbenita Ismaijli e cila jeton dhe vepron në Londër, po korrë një sukses të madh në fushën e modelimit, shkruan Gazeta Alo.

Ajo është e dashura e reperit kosovar Feros, shumë shpesh publikojnë edhe imazhe romantike të tyre.

Arbenita në instastory ka publikuar një imazh të Rihannës duke i uruar ditëlindjen: Urime ditëlindjen Mbretëreshe, shkruan ajo.

Shihet se modelja ka një simpati të veçante për këngëtaren me fame botërore duke i ditur edhe ditëlindjen asaj./Gazeta Alo/