Fjalë Kyçe

Arbenita me dhuratën më të mirë për Feron, do të ‘çmendet’ reperi

Arbenita me dhuratën më të mirë për Feron, do të ‘çmendet’ reperi

Modelja shqiptare, Arbenita Ismajli dhe reperi, Fero momentalisht janë një nga çiftet më të përfolura në showbizzin shqiptar.

Në ditën e të dashuruarve, Arbenita ka zgjedhur një imazh ku shfaqet në të brendshme për t’i uruar fansat, shkruan lajmi.net.

Kjo fotografi nuk ka dyshim se do ta ketë ‘çmendur’ edhe Feron, pasi mahnitë me format trupore bombastike.

Nga ana tjetër. Ismajli nuk ka hezituar që t’ia uroj edhe Feros në veçanti në InstaStory teksa thotë që mos harroni t’i etiketoni të dashur-in/en tuaj.