Fjalë Kyçe

Arbenita me këtë foto uron fillimin e muajit të Ramazanit?

Arbenita me këtë foto uron fillimin e muajit të Ramazanit?

Arbenita Ismajli është modelja shqiptare që jeton dhe vepron në Londër.

Arbenita ka një numër të madh adhuruesish që e përcjellin pa ndal aktivitetet e saj, shkruan Gazeta Alo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale.

Arbenita ka një bukuri të rrallë e që e përmbush akoma më shumë me thjeshtësi dhe origjinalitetin e saj.

Ajo është në lidhje me reperin e njohur kosovar, Feron e që komentohesh shumë për romancën që kanë.

Arbenita me këtë foto ka uruar muajin e Ramazanit duke shkruar se “Është koha të mbushim barkun dhe ushqejmë shpirtin”./Gazeta Alo/