Fjalë Kyçe

Arbenita në këtë fotografi duket kaq simpatike

Arbenita në këtë fotografi duket kaq simpatike

Modelja Arbenita Ismajli tërheq vëmendjen në Instagram me këtë fotografi të publikuar, shkruan GazetaAlo.

Ajo shfaqet e thjesht, me disa kapëse në flokë dhe duket aq simpatike.

Ndryshe prej herave tjera kësaj radhe ekzposon fytyrën e saj të ëmbël./GazetaAlo/