Fjalë Kyçe

Arbenita publikon një moment nga pushimet në Miami

Arbenita publikon një moment nga pushimet në Miami

Arbenita Ismajli është kthyer në kohë.

Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli, është kthyer në kohë për publikimin e një fotografie nga pushimet në Miami, shkruan lajmi.net.

Ajo imazhin e ka ndarë me ndjekësit në Instagram dhe duket joshëse në pozën që e ka marrë.

Arbenita Ismajli njihet për fotot e tilla andaj duket se Fero nuk është aspak xheloz dhe nuk i pengon fare që e dashura e tij të shfaqet provokuese në rrjete sociale.

Ajo dhe Fero po e shijojnë lidhjen e tyre të dashurisë dhe duken mjaft të lumtur krah njëri-tjetrit.

https://www.instagram.com/p/CEHIQlCFSXk/?utm_source=ig_embed