Fjalë Kyçe

Arbenita shkëlqen edhe me ‘diamantet e saj’

Arbenita shkëlqen edhe me ‘diamantet e saj’

Arbenita shkëlqen edhe me gurë të çmueshëm.

Arbenita Ismajli, modelja shqiptare që vepron në Londër, edhe kësaj here mahnitë me pamjen e saj, shkruan Gazeta Alo.

Arbenita në instastory ka postuar një imazh ku me efekte i ka vënë vetes disa gurë të çmueshëm, si duket kështu vlerëson edhe veten ajo si një diamant.

Kujtojmë se modelja është edhe e dashura e reperit Feros, dhe është shumë aktive në rrjetet sociale, duke qenë afër ndjekësve të saj me imazhet që ajo publikon.

Duke u bërë kështu shumë e pëlqyeshme për publikun./Gazeta Alo/