Fjalë Kyçe

Arbenita shkëlqen në rrezet e diellit

Arbenita shkëlqen në rrezet e diellit

Arenita shkëlqen me natyralitetin e saj.

Arbenia Ismajli është modelja shqiptare që jeton dhe vepron në Londër, shkruan Gazeta Alo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, së fundi ajo ka publikuar një imazh ku i shndritë fytyra në rrezet e diellit.

Arbenita është shumë natyrale, dhe në foto sesionet shihet natyraliteti i saj dhe sensualiteti me çka edhe pëlqehet shumë.

Kujtojmë se ajo është edhe e dashura e reperit kosovar, Feros, ku së bashku shpërndajnë shumë foto te  momenteve romantike që kalojnë së bashku./Gazeta Alo/