Fjalë Kyçe

Ardian Bujupi me një video të ‘ëmbël’ uron Kurban Bajramin

Ardian Bujupi me një video të ‘ëmbël’ uron Kurban Bajramin

Ardian Bujupi është artisti i radhës që ju dëshiron një festë të këndshme.

Sot gjithë myslimanët mbarë botën festojnë festën e Kurban Bajramit, dhe kanë qenë të shumta urimet e fytyrave publike, shkruan lajmi.net.

I fundit është Ardian Bujupi ai cili ka uruar një ditë të mbarë për festën e Bajramit.

Ai ka publikuar një video në Instastory ku shihet më të ëmën dhe e frikëson paksa të gjorën në momentin kur uron festën.

Kujtojmë se javën e kaluar Ardiani në bashkëpunim me Elvanën publikuan videoprojektin ‘Meine Liebe’.