Fjalë Kyçe

Argjentina Ramosaj ia publikon këtë foto nënës së saj

Argjentina Ramosaj ia publikon këtë foto nënës së saj

Këngëtarja, Argjentina Ramosaj, është njëra nga artistet më të pëlqyera shqiptare.

Ndonëse në projekte muzikore nuk është edhe aq aktive, në rrjete sociale Ramosaj i mban më afër vetes fansat, shkruan lajmi.net.

Së fundmi, ajo ka postuar një imazh të nënës së saj në InstaStory, dizajneres, Suzana Mushkolaj, e cila shquhet për fizikun e mrekullueshëm dhe stilin e veçantë që ka.

“Nëna ime e bukur”, ka shkruar ajo.

Vlen të ceket se, Suzana është dizejnatorja e njohur shqiptare e cila para pak kohësh ka filluar me transmetimin e emisionit të saj të ri “Metamorfoza”.