Fjalë Kyçe

Ariana dhe Ermali po bëhet prindër për herë të katërt?

Ariana dhe Ermali po bëhet prindër për herë të katërt?

Ata do të bëhen prindër për herë të katërt.

I ftuar në emisionin “1 Kafe prej Shpisë” ishte këngëtari i njohur shqiptar dhe shumë i dashur për publikun, Ermal Fejzullahu.

Ermali gjatë kësaj interviste zbuloi detaje të shumta rreth planeve në muzikë si dhe jetës së tij private, përcjellë rtv21.tv

Ermali ekskluzivisht në emision konfirmoi që do të bëhet baba për herë të katërt.

“Po, është e vërtetë. Dashtë zoti të jemi me shëndet, të jetë mirë ajo ka rëndësi.”, është shprehur Ermali, duke thënë që ende nuk e dinë gjininë e bebes.

Ermali dhe Ariana nga martesa e tyre 10 vjeçare gëzojnë një jetë të lumtur bashkë me tre fëmijët e tyre, Artin, Bunën dhe Erën.