Fjalë Kyçe

Ariana Fejzullahu me poza atraktive nga pushimet

Ariana Fejzullahu me poza atraktive nga pushimet

Ariana Fejzullahu ka arritur të marrë vëmendje të madhe në shtypin rozë falë stilit të saj të veçantë.

Bukuroshja, e cila deri më tani numëron 273 mijë ndjekës në Instagram, ndan postime të ndryshme.

Ajo së fundmi është duke shijuar pushimet në Turqi së bashku me familjen, ndërsa në rrjete sociale nuk ka munguar me poza atraktive.

https://www.instagram.com/p/CFexIpVBKJj/?utm_source=ig_web_copy_link

E tillë shfaqet edhe në këto të fundit, duke qenë se ka vënë në pah linjat e mahnitshme trupore.

Nëna e katër fëmijëve njëherësh blogere e njohur po vazhdon të kujdeset mjaft shumë për dukjen e saj.

E njëjta tashmë është shumë e kërkuar dhe po vazhdon të jetë e angazhuar në disa kompani.

Ariana ndryshe është e martuar me Ermalin për më shumë se një dekadë dhe janë prindër të katër fëmijëve.

https://www.instagram.com/p/CFMgjhMhxHz/?utm_source=ig_web_copy_link