Fjalë Kyçe

Ariana i thekson të pasmet në veshje sportive

Ariana i thekson të pasmet në veshje sportive

Blogerja e njohur Ariana Fejzullahu është emër mjaftë i njohur për publikun shqiptar, e cila fillojë të ndjekej nga një numër i madh fansash që nga martesa me këngëtarin e njohur Ermal Fejzullahu.

Duke u cilësuar si një grua me shumë stil dhe tejet atraktive, ajo çdo paraqitjes i kushton rëndësi të madhe duke u shfaqur gjithmonë in, shkruan Kosovarja.

Edhe pse ka lindur 4 fëmijë, duke se nuk ia ka lënë shenjë aspak pasi ka arritur ta perfeksionoj trupin e saj si të ishte modele.

Kësaj radhe duke u ekspozuar në veshje sportive, Ariana vuri në fokus të pasmet më të cilat ‘bombardoj’ Instagramin.
Lirshëm mund ta quajmë Arianen nëna më ‘hot’ e showbizit shqiptar.