Fjalë Kyçe

Ariana joshëse edhe në veshje sportive

Ariana joshëse edhe në veshje sportive

Ariana Fejzullahu është shumë e dashur për publikun.

Ajo më shumë se nusja e Ermal Fejzullahut u bë e njohur me stilin e saj të veçantë, shkruan Gazeta Alo.

Ariana është blogere dhe është shumë aktive në rrjetet sociale ku vazhdimisht publikon imazhe të ndryshme nga paraqitjete e saj.

Ajo së fundi me një imazh krejt sportiv na ka treguar se dinë të jetë shumë joshëse dhe bukur edhe kështu./Gazeta Alo/