Fjalë Kyçe

Ariana në foton e fundit duket si adoleshente

Ariana në foton e fundit duket si adoleshente

Ariana befason me dukjen.

Ariana Fejzullahu është bashkëshorjta e këngëtarit Ermal Fejzullahut, shkruan Gazeta Alo.

Ajo u bë e njohur si blogere me stilin e saj të vacant.

Ariana duket se edhe në Milano është duke treguar kreativitetin e saj në veshje dhe në pozim aq të këndshëm që din të bëjë pranë fontanës atje.

Ajo edhe pse nënë e tre fëmijevë ka një trup modelje dhe një veshje që e bën të duket sikur adoleshente./Gazeta Alo/