Fjalë Kyçe

Ariana në pushime pa Ermalin dhe fëmijët?

Ariana në pushime pa Ermalin dhe fëmijët?

Ariana vazhdon pushimet me shoqet në Stamboll.

Ariana Fejzuallahu, pas pushimeve në Dubai, ku i kaloi me bashkëshortin dhe fëmijët e saj, vendosi që të bëj pak qejf me shoqet e saja, shkruan Gazeta Alo.

Ajo në instastory ka publikuar foto nga vendi luksoz ku ajo ndodhet me shoqet e saja e që aty përveç moderatores Vlera Fetahu, si duket është edhe këngëtarja Kida.

Ariana njihet për stilin e veçante që ka, edhe përkundër fëmijëve dhe angazhimeve ne familje, ajo mban shumë bukur veten në stil dhe në forma trupore./Gazeta Alo/