Fjalë Kyçe

Ariana poston foton më të dashur që ka

Ariana poston foton më të dashur që ka

Ariana është blogerja që ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale.

Ajo ka një dashuri të madhe prej ndjekësve që shumë shpesh krijon përshtypjen që ajo është më e dashur nga fansat sesa bashkëshorti i saj, Ermal Fejzullahu.

Ariana pritet të bëhet nënë për herë të katërt dhe kjo nuk e pengon të përkujdeset shumë për veten dhe të vazhdoj me postimet e zakonshme që i mban të gjithë aktiv.

Ajo në foton e fundit që poston së bashku me fëmijët e saj, duket aq e kompletuar shpirtërisht ku edhe shkruan ‘Dashuri pa kufi’./Gazeta Alo/