Fjalë Kyçe

Arilena Ara gëzon fansat e saj

Arilena Ara gëzon fansat e saj

Arilena Ara përmes një postimi në Instagram, ka bërë të ditur se po sjell diçka të re.

Arilena Ara ka publikuar një fotografi, të cilën e ka shkëputur nga xhirimet e videoklipit të ri, shkruan lajmi.net.

Ajo ka bërë të ditur se titulli i këngës është “Të huaj”, ndërsa bashkëpunëtorët e saj janë Darko Dimitrov dhe “ASHA”.

ndryshe, projekti i fundit nga Arilena është “I’ll Give You My Heart”, e publikuar në nëntor të vitit të kaluar.