Fjalë Kyçe

Armina Mevlani tregon se a do të martohet këtë vit

Armina Mevlani tregon se a do të martohet këtë vit

Armina Mevlani është një nga blogeret më të bukura dhe më seksi shqiptare.

Lidhja e saj me djalin e ish – kryeministrit të Shqipërisë, Sali Berisha, Shkëlzenin bëri bujë të madhe në mediat rozë dhe pasi që janë të fejuar të gjithë ishin kuriozë të dinë rreth martesës së tyre, shkruan lajmi.net.

Por, mbrëmë blogerja shqiptare në emisionin “Rudina”, shuajti kureshtjen e publikut teksa tregon se nuk do të martohet këtë vit.

“Nuk dua ta bëjmë dasmën këtë vit. Nuk do të ndodhë, sepse kam lexuar diku për tersin e viteve dhe dua të jetë një vit çift”, është shprehur Mevlani.