Fjalë Kyçe

Armina Mevlani tregon sekretin, si të ‘marrosni’ një mashkull pa shumë mundime

Armina Mevlani tregon sekretin, si të ‘marrosni’ një mashkull pa shumë mundime

Armina Mevlani ka shfrytëzuar mbrëmjen e djeshme për të shpërndarë në “instastoryn” e saj opsionin e pyetjeve nga fansat, për t’iu përgjigjur disa prej tyre.

Të shumta kanë qenë edhe pyetjet nga vajzat duke kërkuar këshilla apo mendimin e saj mbi tema nga më të ndryshmet.

Por një ndër pyetjet më interesante, e cila jemi të sigurtë që do t’iu vijë në ndihmë shumë vajzave ishte: “Si mund të joshet një mashkull?”.  Armina i dha rëndësinë e duhur duke dhënë disa këshilla shumë të vlefshme.

“Jini sensuale.

Ji vetvetja.

Mos pranoni standarte të ulëta.

Bëjeni atë ta kuptojë që ju jeni e denjë për të.

Jini të kuptueshme.

Shfaqni një karakter të fortë.

Llastojeni atë.”

Janë këto shtatë këshillat e Arminës se si mund të bëni për vete një mashkull.  Pra goca, kini parasysh “taktikat” e saj dhe prisni rezultatin.