Fjalë Kyçe

Arrestohen dy të dyshuar në Lipjan, kjo është arsyeja

Dy persona të dyshuar janë arrestuar në fshatin Torinë të Lipjanit.

Policia ka njoftuar se personat e dyshuar pas një mosmarrëveshje janë përleshur fizikisht mes vete.

Si pasojë të dyshuarit kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit kanë pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje./Gazeta Alo/