Fjalë Kyçe

Arrestohen ngasësit që bënin gara në Podujevë, ku humbi jetën një person

Arrestohen ngasësit që bënin gara në Podujevë, ku humbi jetën një person

Një aksident i tmerrshëm ndodhi dje në Shtedim të Podujevës, ku gara që bënin dy automjete ishte fatale për një 73 vjeçar.

Nga ky aksident lëndime morën edhe njëri shofer dhe një pasagjer, ndërsa shoferi tjetër ishte në arrati.

Trupi i pajetë i viktimës është dërguar për obduksion, ndërsa me vendim të Prokurorit dy vozitësit janë arrestuar dhe dërguar në mbajte.