Fjalë Kyçe

Arrestohen tre të dyshuar, sulmuan dhe i morën para një personi

Arrestohen tre të dyshuar, sulmuan dhe i morën para një personi

Tre të dyshuar janë arrestuar në Podujeve dje, pasi e kishin sulmuar fizikisht një person, të cilit më pas i kishin marrë me forcë 50 euro.

Në raportin 24 orësh të policisë thuhet se në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit me vendim të së cilit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.