Fjalë Kyçe

Arrestohet Fjolla Morina

Arrestohet Fjolla Morina

Këngëtarja Fjolla Morina ka kohë që është duke u kërkuar nga policia për “trafik të armëve dhe municionit”.

Edhe pse u bë që nuk e ka problem këtë duke shijuar pushime në vende të ndryshme, duket se asaj sot nuk i eci dita mbarë, shkruan Indeksonline.

Burime të Indeksonline kanë bërë të ditur që ajo është arrestuar sot nga policia.

Ajo është kapur në Maroko.