Fjalë Kyçe

Arrestohet gruaja në Ferizaj, në gjendje të dehur kanosi me gërshërë një burrë

Arrestohet gruaja në Ferizaj, në gjendje të dehur kanosi me gërshërë një burrë

Është arrestuar një grua në Ferizaj pasi dyshohet se në gjendje të dehur e ka kanosur me gërshërë një burrë.

E dyshuara është dërguar në mbajtje.

“KANOSJE- Rr. Ahmet Kaçiku, Ferizaj 20.11.2023, 23:45. Është arrestuar e dyshuara femër kosovare pasi që e njëjta në gjendje të dehur me një palë gërshërë kishte shkuar në oborrin e viktimës mashkull kosovar dhe të njëjtin e kishte kanosur. Pas intervistimit me vendim të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje.”