Fjalë Kyçe

Arrestohet një person, i ishte kanosur nënës dhe gruas së tij

Arrestohet një person, i ishte kanosur nënës dhe gruas së tij

Arrestohet personi i cili i ishte kanosur bashkëshortes dhe nënës së tij në Gjilan.

Nga raporti policor kuptohet se dje në Gjilan gjatë kontrollit të personit në fjale, i është gjetur dhe konfiskuar një thikë.

I dyshuari dërgohet në qendrën e mbajtjes./Gazeta Alo/