Fjalë Kyçe

Arrestohet një person në Pejë, vazhdon punën pa leje

Arrestohet një person në Pejë, vazhdon punën pa leje

Një person është arrestuar në Pejë, pasi në një objekt që është duke u ndërtuar pa leje kishte heqë shenjat e vendosura nga inspektorët e drejtorisë së urbanizmit në Pejë dhe kishte vazhduar punimet pa leje,kp.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.