Fjalë Kyçe

Arrestohet personi që i kërkoi 3000 euro që mos t’ia rrënonte shtëpinë

Arrestohet personi që i kërkoi 3000 euro që mos t’ia rrënonte shtëpinë

Policia ka arrestuar një person në Pejë, pasi i njëjti dyshohet se i ka kërkuar një tjetri me detyrim një shumë parash.

Sipas policisë, i dyshuari mashkull i ka kërkuar një mashkulli tjetër 3000 euro, në të kundërtën do t’ia rrënonte shtëpinë.

I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.