Fjalë Kyçe

 Arrestohet reperi i njohur, policia gjen drogë në valixhet e tij

 Arrestohet reperi i njohur, policia gjen drogë në valixhet e tij

Reperi, Lil Pump është mjaft i pëlqyer për muzikën e tij dhe tashmë ka një numër të madh të fansave.

Udhëtimi i tij i fundit për në Los Anxhelos nuk u realizua për shkak se gjatë kontrollimit të një valixhe kanë gjetur lëndë narkotike brenda, shkruan lajmi.net.

Ai u nis të enjten për në Miami kurse burimet thonë se ata të gjithë kishin hipur në një avion teksa më pas u gjet edhe problemi.

Në bazë të kësaj ishte arrestuar i gjithë ekipi bashkë me reperin, Pump.

Përndryshe, “I love it”, “Gucci Gang”, “Drug Addicts”, janë disa nga projektet më të njohura të tij.