Fjalë Kyçe

Arrijnë në Kosovë kufomat e 10 mërgimtarëve që vdiqën në aksidentin në Kroaci

Arrijnë në Kosovë kufomat e 10 mërgimtarëve që vdiqën në aksidentin në Kroaci

Kanë arritur në Kosovë trupat e 10 mërgimtarëve që vdiqën në aksidentin e tmerrshëm në Kroaci.

Në pritje në pikën kufitare të Morinës kanë dalë familjarë dhe qytetarë të shumtë, shkruan lajmi.net.

Po ashtu, aty është parë edhe ambasadori i Kosovës në Shqipëri, Nait Hasani.

Varrimi i viktimave pritet të bëhet sonte në mbrëmje.

VIDEO