Fjalë Kyçe

Arsenal me vendim befasues për Bellerinin, Welbeckun dhe Holdingin

Arsenal me vendim befasues për Bellerinin, Welbeckun dhe Holdingin

Arsenal ka publikuar listën e lojtarëve që do të marrin pjesë në Ligën e Evropës.

Arsenal do të përballet me Bate Borisovin në raundin e 1/32 në Ligën e Evropës, gjersa ka zbuluar emrat e lojtarëve që do të marrin pjesë.

Skuadra londineze ka futur në listë disa emra të lojtarëve, edhe pse ata e kanë humbur sezonin për shkak të lëndimeve, përcjell lajmi.net.

Hector Bellerin, Rob Holding dhe Danny Welbeck, janë në listën e Arsenalit për në Ligën e Evropës edhe pse ata e kanë humbur sezonin shkaku i lëndimeve të tyre.

Më poshtë mund t’i shikoni emrat e 24 lojtarëve që janë të ftuar për ndeshjet në Ligën e Evropës.