Fjalë Kyçe

Arsyeja pse nuk po martohet Rozana Radi

Arsyeja pse nuk po martohet Rozana Radi

Rozana Radi është një nga këngëtaret më të komentuara të showbiz-it shqiptar.

Ajo ka marrë pjesë në disa kompeticione muzikor, në projekte kinematografike si dhe së fundmi ajo fitoi dhe çmimin e kritikës tek ‘Kënga Magjike’.

E ndjekur nga mijëra ndjekës në Instagram, këngëtarja ka organizuar rubrikën ‘jemi në këndin e pyetjeve’ ku ajo i është përgjigjur pyetjeve të bëra nga ndjekësit e saj.

Pyetjet ishin të shumta si për jetën private të këngëtares dhë atë profesionale.

Dikush nga ndjekësit e pyetën a do ta falte tradhëtinë, Radi u përgjigj: Asnjëherë.

Kurse pyetjes së kur do të martohet këngëtarja u përgjigj:Preferoj të udhëtoj me paratë që do të shpenzoj për një dasëm.