Fjalë Kyçe

Arta e rrezikshme si ‘gjarpër’?

Arta e rrezikshme si ‘gjarpër’?

Arta Elezaj është fytyra më e pëlqyer e momentit.

Arta përveç që është modele një shtysë mjaft të madhe i ka dhënë edhe aktrimi që ka bërë në serialin vendor ‘O sa mirë’, me rolin e Xhakartës, shkruan Gazeta Alo.

Modelja kaçurrele është e shumë pëlqyer për stilin dhe elegancën që ka, Arta gjithashtu njihet edhe për jetën luksoze që bën.

Në postimin e fundit ajo ka publikuar një foto të sajën, të shtrirë në shtrat duke marr një pozë mjaft të ‘nxehtë’ dhe në vend të një mbishkrimi ka vënë një gjarpër që na lë të mendojmë se a është e rrezikshme ashtu si gjarpëri edhe Arta?./Gazeta Alo/