Fjalë Kyçe

Arta ekspozon trupin në fustan prej gjarpëri

Arta ekspozon trupin në fustan prej gjarpëri

Modelja dhe aktorja Arta Nitaj, po vazhdon të qëndrojë e karantinuar në Dubai të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Ajo është aktive thuajse çdo ditë në rrjetet sociale, duke ndarë me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme, shkruan Kosovarja.

Së fundmi, modelja me prejardhje nga Peja, dukej mjaft atraktive tek sa pozon e veshur me një fustan nga lëkura e gjarpërit.

Nuk munguan as komentet e shumta e që kryesisht të lidhura me prishjen e Ramazanit.

Pasi që siç dihet në Ramazan janë të ndaluar gjestet provokuese apo çfarëdo veprimi që bie ndesh me fenë islame.