Fjalë Kyçe

Arta Elezaj i ikë ‘mbylljes’ në Kosovë, shkon për pushime në Dubai

Arta Elezaj i ikë ‘mbylljes’ në Kosovë, shkon për pushime në Dubai

Arta Elezaj hyri në fushën e aktrimit duke u bërë pjesë e serialit vendor “O sa mire”.

Ajo u karakterizua si një femër tejet e dashur për publikun, duke bërë për vete shumë fansa.

Edhe pse ka kohë që nuk është duke u marrë me ndonjë profesion, kaçurrelja po e jeton një jetë tejet luksoze, duke reklamuar veshjet e pushimet luksoze.

Minuta me parë, me një Insta story tregoi se ka nisur pushimet në Dubai.

“Më në fund” shkroi në mbishkrimin e fotografisë.

Duket se asaj nuk i kanë pëlqyer masat e reja kundër COVID-19 në Kosovë dhe ka vendosu t’i ofrojë vetes pushim në Dubai.