Fjalë Kyçe

Arta Memedi e përmbyll vitin 2018 duke provokuar me këtë veshje

Arta Memedi e përmbyll vitin 2018 duke provokuar me këtë veshje

Këngëtarja Arta Memedi ka zgjedhur që vitin 2018 ta përcjell duke ‘djegur’ rrjetin me një fustan rrjetë.

Këngëtarja Arta Memedi e ka pasur një vit të suksesshëm dhe nuk i bëhet vonë nëse e lë të iki për t’i vazhduar sukseset në vitet që po e presin, shkruan lajmi.net.

‘’2018 mund të ikësh që tani’’ ka shkruar ajo pranë një fotografie në të cilën shfaqet tejet provokative e veshur me rrjetë.

Arta pranë imazhit ka pranuar komente të ndryshme pozitive.

Projekti i saj i fundit ka qenë kënga ‘Kleoarta’, këngë kjo e cila u pëlqye nga publiku dhe në Youtube po ashtu mori klikime.

https://www.instagram.com/p/BsA-m3Lh8MV/?utm_source=ig_embed