Fjalë Kyçe

Arta Nitaj falemderon fansat, modelja arrin 300 mijë ndjekës në Instagram

Arta Nitaj falemderon fansat, modelja arrin 300 mijë ndjekës në Instagram

Modelja dhe njëherësh aktorja, Arta Nitaj, është ndër personat më të komentuar në faqet rozë.

Është tashmë e ditur se çdo lëvizje saj komentohet në rrjet, ndërsa edhe ajo shpesh ndan informacione nga vetja. Sidoqoftë kësaj, në një postim në rrjetin social Instagram ajo ka falënderuar fansat të cilët e përkrahin vazhdimisht.

Me një imazh atraktiv, ku padyshim theksonte fizikun e formësuar, Arta bëri të ditur se ka arritur 300 mijë ndjekës.

“300 mijë ndjekës, faleminderit për të gjithë”, ka shkruar ajo në mbishkrim.