Fjalë Kyçe

Arta Nitaj me imazhe nga palestra

Arta Nitaj me imazhe nga palestra

Arta Nitaj është një ndër aktoret më të pëlqyera shqiptare.

Aktorja e cila u bë e njohur në rolin e Xhesikës në serialin vendor “O sa mirë”, është mjaft e ndjekur dhe aktive në rrjetet sociale, shkruan lajmi.net.

Së fundmi, Arta ka sjell disa imazhe në InstaStory teksa shfaqet nga palestra, format trupore të së cilës ju lënë ‘pa mend’.

NË “O SA MIRË” RIVALE, POR ‘XHESIKA’ THOTË SE E KA PIKË TË DOBËT ‘SASËN’Nitaj po vazhdon të jetë akoma në serialin e lartëpërmendur dhe pëlqehet mjaft shumë për rolin e saj të veçantë.